Cellini Crema Speciale 60% Arabica zrnková káva 1kg

Káva Cellini Crema Speciale Vás oslní svým výrazným aroma, plnou chutí a kořeněnými tóny. Je vynikající do mléčných kávových specialit, jako je cappuccino, caffé latté a latté macchiato.

Dostupnost: Skladem
Cellini Crema Speciale 60% Arabica zrnková káva 1kg

Detailní popis produktu

Vynikající kombinace nejlepších kávových zrn arabiky ze Střední a Jižní Ameriky v harmonii spolu s vysoce kvalitními zrny robusty dává káva Cellini Crema Speciále krémovou a smyslnou chuť. Směs je vynikající pro přípravu mléčných espresso specialit.

 

Cellini Crema Speciale zrnková káva 1kg

- zrnková káva, tradiční italské pražení

- balení 1000g

- původ: Střední a Jižní Amerika

- složení: 60% Arabica 40% Robusta

- intenzita: 9/12

 

Cellini Caffé

Filosofie:

„Kvalita na prvním místě“ je mantra vrytá do naší DNA

Chceme, aby standard Cellini
byl referencí, pokud jde o výjimečné kávy, a proto máme v Itálii avantgardní výrobní protokol. Naše techniky výběru, míchání a pomalého pražení vyvíjíme s vášní a přísností a pěstujeme kulturu kávy díky Cellini Coffee Academy. Jedinečný tým s lidmi, kteří se mohou pochlubit nejvyšší odborností v Itálii: v naší laboratoři kvality máme dva Q GRADERY !

Historie:

Roku 1946 rodina Pieri otevírá   pražírnu "Columbia" v Livornu, druhou ve městě. Přestože se stále jednalo o malý rodinný podnik, Torrefazione okamžitě pracoval s cílem nabízet kvalitní kávu a za pár let patřila káva Columbia k nejoceňovanějším v celém Toskánsku.

1973 podnik roste a otevírá novou továrnu v Livornu, která představuje přechod od klasického řemeslného pražení, postaveného v laboratorním skladu, k průmyslové a moderní továrně.

1990 Společnost expandovala akvizicí největší pražírny v Ligurii, janovského Ekaf, se značkou Eureka (vytvořenou „kávovým čarodějem“ Ugo Meraldim) a Bolognese Filicori, zrozenou v Bologni v roce 1883.

1996 Tři historické značky, „Columbia“, „Filicori“ a „Ekaf“, vůdci barového sektoru v Itálii, se spojily, aby daly život nové značce „Cellini“.

V roce 2000 se Cellini stalo synonymem pro kvalitní kávu a soutěžilo s nejznámějšími italskými značkami na mezinárodní úrovni.

V roce 2005 se zrodila nová továrna vybavená nejlepšími technologiemi na podporu zpracování kávy: vysoce inovativní italské stroje udržují tradici pomalého pražení naživu a přináší jedinečnou kávu Cellini do celého světa. 

 *třetí obrázek slouží pouze jako ilustrační